,

Cunta’nın Konfetileri: 1978 Arjantin

Tribune Sport Magazine 19, sayısında yayımlanan ”Cunta’nın Konfetileri: 1978 Arjantin” başlıklı yazımın görselleri…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

,

Ada’nın Peri Masalı: Nottingham Forest

Tribune Sport Magazine Dergisi Eylül 2020 sayısında yayımlanmış olan  Ada’nın Peri Masalı: Nottingham Forest başlıklı yazımın görselleri. Dergi içeriklerinin tamamına ve geçmiş sayılara ise buradan  ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

,

Kürek Sporu Röportaj / Fatih Örer

Tribune Sport Magazine Dergisi Ocak 2020 sayısında yayınlanmış olan ve Milli Kürek Sporcusu Fatih Örer ile yapmış olduğum röportajın görselleri. Röportajın ve derginin tamamını okumak için burayı tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

,

Martin Mysteré

Profesör Çizgi Roman Kültürü Dergisi Şubat 2020 sayısında yayınlanmış olan ”Martin Mysteré, İmkansızlıklar Dedektifi” başlıklı yazımın görselleri.

, ,

Türkiye’nin Kış Rotaları

Türk Hava YollarıDISCOVER Dergisi” Aralık, Ocak, Şubat sayısında yayınlanan ” Türkiye’nin Kış Rotaları” başlıklı yazımın medya görselleri.

,

İstanbul’un Sonbahar Rotaları

Türk Hava Yolları ”DISCOVER Dergisi” ”Eylül, Ekim, Kasım” sayısında yayınlanan ”İstanbul’un Sonbahar Rotaları” başlıklı yazımın medya görselleri.

, ,

Tarihe Tanıklı Etmek 2: Prens Adaları

Türk Hava Yolları ”DISCOVER Dergisi” ”Haziran, Temmuz, Ağustos” sayısında yayınlanan ”Prens Adaları” başlıklı yazımın medya görselleri.

, , ,

Tarihe Tanıklık Etmek: Sultanahmet Ve Çevresi

Türk Hava Yolları ”DISCOVER Dergisi” ”Mart, Nisan, Mayıs” sayısında yayınlanan ”Tarihe Tanıklık Etmek: Sultanahmet Meydanı Ve Çevresi” başlıklı yazımın medya görselleri.

 

 

, ,

Şimşek Santrafor

Profesör Dergisi Kasım 2018 sayısında yayımlanan “Şimşek Santrafor” başlıklı yazım ve görsellerini aşağıda bulabilirsiniz.

,

Türk Futbolunda İlk İsyan ” Eskişehirspor”

Tribune Sport Magazine dergisi 16.sayısında yayımlanmış olan “Türk Futbolunda İlk İsyan; Eskişehirspor” başlıklı yazımın görsellerini ve metni aşağıda bulabilirsiniz.

,

Santa Cruz de Tenerife

Cruise and Travel Dergisi’nin Mayıs 2018 sayısında çıkan, ”Santa Cruz de Tenerife” isimli yazımın görselleri.

 

,

Tallinn: Şahane Bir Coğrafya

Cruise and Travel Dergisi’nin Nisan 2018 sayısında çıkan, ”Şahane Bir Coğrafya: Tallinn” isimli yazımın görselleri.

 

 

,

Avrupalı Eskişehir

Milliyet Gazetesi Rota Ekinde yayımlanan ‘ Avrupalı Eskişehir ‘ yazımın gazete küpürleri…………..

,

Çağdaş Roma İmparatoru Francesco Totti

Futbol dünyasının en prestijli sürekli yayınlarından biri olan ”Tribune Sport Magazine’in 15. sayısında yayınlanan  ” Çağdaş Roma İmparatoru; Francesco Totti ” isimli yazımı aşağıda okuyabilirsiniz.

,

Radyoda Dinlenen Maçlardan Endüstriyel Futbola

Futbol sektörünün en prestijli sürekli yayınlarından biri olan ”Tribune Sport Magazine’in” 14. sayısında  yayınlanan  ” Radyoda Dinlenen Maçlardan Endüstriyel Futbola ” isimli yazımı aşağıda okuyabilirsiniz.